walking_dead

The Walking Dead: Season One konečně i na Androidu

Veleúspěšná adventura, která si získala srdce spousty hráčů nejen na iOS, konečně v mobilním světě překračuje břehy jablečné platformy. Dámy a pánové – The Walking Dead: Season One po dvou letech od původního vydání i na Androidu.

The Walking Dead: Season One sklidilo ve světě velké ovace jak ze strany odborníků, tak ze strany obyčejných hráčů. Hra si lidi získala silným dějem a možnostmi ovlivňovat jej svými rozhodnutími, což navíc podtrhla stylovým audiovizuálem. Autoři z Telltale Games se dlouho zdráhali převést svoji hru na platformu Googlu, protože měli (nutno říci, že oprávněné) obavy z velké míry pirátství. Ať už je ke změně postoje přimělo cokoliv, tak majitelé zařízení s Androidem mohou být jedině rádi.

321

Pro spuštění The Walking Dead: Season One potřebujete zařízení minimálně s 1 GB operační paměti, dvoujádrovým 1 GHz procesorem a adekvátně výkonným grafickým čipem, který si s vizuální stránkou tohoto adventurního zážitku poradí. V základu je hra dostupná zdarma, ale počítejte s přítomností dalších plateb přímo ve hře, za které si pořídíte další epizody, nebo můžete případně pořídit zvýhodněně celou sezónu se všemi sezónami najednou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.