walking_dead

The Walking Dead: Season Two pro Android

Zhruba před měsícem jsme psali, že se první díl sezóna adventurního megahitu The Walking Dead konečně dostala i na Android. Jak to tak vypadá, tak Telltale Games se vydání hry na Android oplatilo a proto jsme se už dočkali i uvedení druhé sezóny, byť zatím exkluzivně pro obchod Amazon.

I ve druhé sezóně The Walking Dead se dočkáte cell-shade stylizované adventury s hutným dějem a atmosférou, která nejednoho hráče dokázala pohltit. Ve stejném duchu se nese i platební systém, takže první epizoda sezóny je „na ochutnávku” zdarma a další epizody si případně musíte zakoupit za peníze skrze in-app platbu. Dohromady je v sezóně 5 epizod a provedou vás dějem, který bude navazovat na rozhodnutí, která jste učinili v první sezóně hry.

3 1 2

Konkrétně se příběh odehrává měsíce po událostech první sezóny a opět před vás bude stavět situace a rozhodnutí, která otestují vaše kritické myšlení, instinkty přežití a morálku. Abyste mohli přenést rozhodnutí z první sezóny do té druhé, tak musíte mít nejaktuálnější verzi, takže případně před instalací nového dílu ještě v telefonu ponechte díl první a ujistěte se, že je aktualizovaný na poslední revizi.

Hra je zatím dostupná jen na Amazonu, ale předpokládáme, že i na Google Play se nakonec také dostane. Koneckonců Telltale by se tak připravili o poměrně velkou skupinu hráčů – počet instalací z Google Play za relativně krátkou dobu přesáhl 1 milion.

Odkaz na AmazonINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.