walking_dead

The Walking Dead: Season Two už i na Google Play

V druhé polovině května jsme informovali o tom, že The Walking Dead: Season Two vyšlo na Android, ovšem pouze prostřednictvím obchodu Amazon Appstore. To se už změnilo a hra oficiálně vyšla i na hlavním androidím distribučním kanálu – Google Play. Dále byla také zpřístupněna pro Kindle Fire HDX a Fire TV od Amazonu.

V případě první sezóny této populární adventury z nemrtvého univerza jsme na Androidu měli poměrně zvláštní situaci, kdy se hra objevila nejdříve na obchodě Amazonu a teprve po pár měsících i na Google Play. V Telltale se tohoto přístupu nadále drží, ale naštěstí pro hráče s Androidem se časový rozestup mezi distribučními kanály značně zkrátil. The Walking Dead: Season Two tak vychází i na Google Play a stejně jako u první sezóny je v základní podobě zdarma. Základní podobou se myslí přístup k první epizodě, přičemž odemknutí zbytku dějství stojí $15.

Přestože The Walking Dead: Season Two funguje dobře i jako samostatná hra, tak fanoušci série hodně doporučují, abyste si nejdříve prošli sezónou první. Z hlediska hratelnosti jsou obě hry identické a znalost předešlého děje se hodí, navíc rozhodnutí z první sezóny se přenášejí do sezóny druhé, takže je dobré mít pojem o kontextu celého příběhu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Amazon Appstore

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.