vikendovehrani

Tipy na víkendovou “pařbu” 3. díl

Máme za sebou další týden a s ním další díl víkendové pařby. No a co jsme si nachystali pro tento týden? Jako obvykle vám přinášíme tři hry, o kterých si myslíme, že by vás mohly zaujmout a zabavit na dlouhé hodiny. Jako první hru jsme vybrali akční střílečku s propracovaným příběhem Max Payne Mobile, hrou s pořadovým číslem dvě je Super Stickman Golf 2 a poslední hrou dnešního dílu je RPG s názvem Blood Brothers.

Max Payne Mobile

Max Payne

Velice povedená hra od RockStar Games inspirována PC hrou Max Payne, jež provází perfektní příběh. Na začátku se tajný policista Max Payne vrací domů a nachází tam mrtvou manželku i dítě. Je stíhán jak mafiány, tak pro podezření z vraždy i samotnou policií. Snaží se proto očistit své jméno a najít toho, kdo zavinil smrt jeho manželky a dítěte. Příběh je zajímavě přednášen v podobě krátkých videí a komiksů. Grafické zpracování je taky na opravdu dobré úrovni.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Super Stickman Golf 2

Super Stzick man Golf 2

Odpočinková hra, ve které se můžete těšit na 20 kurzů, online multiplayer mód, 180 různě náročných jamek, 50 achievementů, 28 klobouků pro golfisty a 10 různých golfistů. Ve hře je možné si svou postavu rozvíjet s přibývajícími odměnami a zkušenostmi. Každý klobouk vaší postavě dává odlišné schopnosti a hratelnost se tudíž může v průběhu hry měnit.

 

logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Blood Brothers

BB

Blood Brothers je hra spadající tématicky do prostředí temné fantasy. Hrdina se stal upírem a rozhodl se, že se pomstí jistému království v rámci odplaty. Ve hře máte možnost si vybrat postavu z osmi povolání – rytíř, samuraj, vysoký elf, temný elf, APE, lizardman, trpaslík, nebo Goblin, no a pak už je ve vašich rukách jak se s tím poperete.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Jsem student, kterého fascinuje inovativní technika a veškeré dění v mobilním světě.