vikendovehrani

Tipy na víkendovou “pařbu” 4. díl

Je tu pátek a sním další díl naší pravidelné rubriky víkendového hraní. No a na co se můžete těšit v tomto díle? Začneme perfekní hrou studia Glu Frontline Commando: D-Day. Hru s pořadovým číslem dvě si zamilují příznivci basketballu, můžete se těšit na NBA 2K13. Dnešní díl zakončí akční RPG jménem Heroes of Destiny.

Frontline Commando: D-Day

Nedávno vydaná střílečka od studia Glu z prostředí druhé světové války. Hra nabízí prožití těch nejdůležitějších momentů z druhé světové na vlastní prsty. Zažijete jak boj v zákopech, tak střetnutí s nepřáteli ve městech Francie. Grafickou propracovanost také dokazuje fakt, že prostředí okolo vás je zničitelné a nepřátelé po zásahu realisticky padají k zemi. Hra je zdarma, ale bohužel se nevyhnete mikrotransakcím přímo ve hře.

unnamed


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

NBA 2K13

Konečně jsme se dočkali pořádné sportovní pařby, protože NBA 2K13 nabízí plnohodnotný zážitek z nejznámější zámořské ligy a tou je NBA. Hra nabízí několik módů a to dokonce i multiplayer hraný pomocí Bluetooth. Častým problémem her je špatná ovlaldatelnost a tato hra není výjimkou, ale myslím, že po pár zápasech si na ovládání zvyknete a budete nadšeni samotnou hrou protože grafické zpracování je velice povedené. Hra bohužel není zdarma, cena činí 68Kč.

NBANBA2


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Heroes of Destiny
Akční RPG hra od studia Glu Mobile, ve které si utvoříte armádu ze 4 bojovníků a jako ve většině RPG her si je postupem času vylepšujete. Poté vyrážíte bojovat prti zlu do království Lerona. Nepřátelé čekají na každém rohu, ale díky jednoduchému ovládání nebude problém si bojiště během chvíle podmanit. Heroes of Destiny je na Google Play zdarma.

HOD


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Jsem student, kterého fascinuje inovativní technika a veškeré dění v mobilním světě.