Výstřižek

Tonera s.r.o. – Jednička mezi prodejci tiskárenských zařízení

Mezi nejkvalitnější prodejce tonerů a náplní do tiskáren patří společnost Tonera s.r.o., která byla založena před více jak dvaadvaceti lety a za tu dobu získala řadu zkušeností i spokojených zákazníků. K tomu jí dopomohla také spolupráce s předními výrobci tiskárenských zařízení, jako jsou například tonery HP či cartridge Epson. Každopádně těchto společností je mnohem více, než jen tyto dvě.

Pokud tedy hledáte místo, kde pořídíte jak samotnou tiskárnu, tak i veškeré příslušenství do ní, rozhodně neprohloupíte, když se rozhodnete pro společnost Tonera s.r.o. Ta nabízí více jak 850 druhů produktů, které pokryjí 9 z 10 běžně použitých tiskáren. Je tedy jen velmi malá pravděpodobnost, že byste nenašli to, co potřebujete. Tonery však samozřejmě nejsou jediným nabízeným produktem. Dále je možné pořídit papíry do tiskárny, fólie do faxů, cartridge či repasované tonery, které jsou renovací komponentů světových výrobců. Nejsou však používány čínské výrobky.

Využijte některou ze slevových akcí

Jelikož chce mít společnost maximálně spokojené zákazníky, tak mimo přijatelných cen nabízí i různé slevové akce. Jestliže tedy pořídíte renovované náplně za více, jak 3000 korun, tak vám bude udělena pětiprocentní sleva. A pokud na internetovém obchodu nakoupíte alespoň za 2000 korun, tak získáte poštovné i balné zdarma. Tříprocentní slevu poté získáte v případě, že zboží zakoupíte hotově na jedné z pražských poboček.

Seženete vše, co potřebujete

Mimo samotného příslušenství k tiskárnám a kopírkám, jako jsou právě tonery, cartridge HP a další nezbytnosti, lze pořídit i samotná zařízení. Pokud tedy potřebujete zakoupit novou kopírku nebo tiskárnu, tak i tato zařízení jde v kamenném či internetovém obchodě sehnat.

Jestliže tedy dáváte přednost léty ověřené kvalitě a nehledíte jen na ty nejnižší ceny, tak se rozhodně do nabídky Tonera s. r. o. podívejte. Ostatně, při nákupu zboží u této firmy se o nějaké vysoké částky nepřeplatíte.INZERTNÍ SDĚLENÍ