music31

Top 10 hudebních aplikací pro iOS

Každý z nás rád poslouchá písničky. Někteří dokonce produkují vlastní hudbu, nebo se o to aspoň pokouší. Dnes si ukážeme desítku aplikací, které vám pomůžou identifikovat skupinu, která právě hraje v rádiu a vy si na ni nemůžete za nic na světě vzpomenout, umožní vám poslouchat hromady stanic, o kterých jste nikdy ani neslyšeli, ale stoprocentně se vám bude pár z nich líbit, naučíte se díky nim konečně hrát na kytaru, nebo objevíte pecka kapelu, o které nikdo z vašich známých nemá ani ponětí. Pojďte se podívat na Top 10 hudebních aplikací pro iOS.

1. SoundHound free

Taky se vám stává, že někde slyšíte pisničku, která se vám strašně moc líbí a netušíte, kdo ji zpívá? SoundHound vám najde autora a klidně si ji hned můžete stáhnout v iTunes, nebo ji sdílet se světem pomocí sociálních sítí a poslat mailem.

2. TuneIn Radio

Přes 50.000 rádio stanic v jedné app!

3. Ringtone Designer

V téhle aplikaci si můžete sami vytvořit vlastní zvonění

4. Drum Kit

Pokud plánujete nákup bubnů, co napřed vyzkoušet, jestli vám hra na ně vůbec jde? A nebo hrou na ně můžete docela solidně vytáčet lidi kolem vás!

5. Gibson Learn & Master w/ Studio Share

Pokud se chcete naučit hrát na kytaru, tahle aplikace je pro vás ta pravá. Kromě lekcí s různým tempem můžete vaši hru nahrávat a sdílet s přáteli na sociálních sítích.

6. Touch Xylophone

Vzpomínáte si, když jste jako malí rozbalili pod stromečkem xylofon a nadšeně na něj dřevěnýma paličkama hráli „běžela óvečka“? Teď můžete ťukat prstem, je to taky sranda!

7. Band of the Day

Tahle aplikace je skvělá pro ty, co rádi objevují nové skupiny. Provede vás novými kapelami, jejich nejlepšími písničkami a ukáže vám i videa.

8. Saavn Music

Pokud milujete Bollywood a vždycky pozitivně naladěné písničky, které se ve filmech z něj objevují, tuhle aplikaci musíte mít!

9. Djay

Mixujte si hudbu podle nálady. Skvělá věc na party. Funguje i na pozadí, když děláte cokoli dalšího. Kromě toho tato aplikace vyhrála v roce 2011 cenu Apple Design Award.

10. Guitar Tuner – GuiTune Lite

Zpátky ke kytarám, poslední z top 10 je o jejich ladění. Najděte ten správný tón!

Přejeme vám krásnou neděli!INZERTNÍ SDĚLENÍ