transport-tycoon-logo

Transport Tycoon konečně na Androidu a iOS!

Už jsme o tom psali několikrát a konečně jsme se dočkali. Transport Tycoon, jedna z nejslavnějších budovatelských strategií se konečně dostává na Android a iOS.

Železnice, vlaky, letadla, lodě… to vše budete spravovat, coby vedoucí ze začátku malého dopravního podniku, který se postupně (když budete šikovní) může rozrůst až po celé herní mapě. Hra má být z hlediska hratelnosti dokonalým klonem původní hry a hlavním rozdílem by mělo být drobné vylepšení grafické stránky a především pak ovládání samotné hry, které bylo uzpůsobeno pro moderní dotyková zařízení. Díky tomu by se hra měla ovládat mnohem lépe, než krkolomně ovládaný OpenTTD, který byl na menších obrazovkách na hranici použitelnosti.

nexusae0_14nexusae0_22nexusae0_42

V Transport Tycoonu vás čeká více než 150 odlišných vozidel všeho druhu a ve 49 dostupných scénářích si projdete hru od virtuálních třicátých let minulého století, až po lehce vzdálenou budoucnost. Scénáře se pochopitelně neliší jen názvy měst a oblastí, ale celkovým charakterem a krajinou. Cesta za vystavěním co nejlevnější a ideálně i nejrychlejší trati pro vaše dopravní spoje tak může být v hornaté a částečně zasněžené krajině o něco složitější, než postavení silničního spoje v ploché poušti. Hru si na obě hlavní platformy můžete pořídit za $6.99, což je zhruba 150 Kč. Není to nejmenší částka, ale hra takového jména si vyšší cenu jistě může dovolit nasadit.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: A



INZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.