360foto

Umožněte zákazníkům prohlídku zboží, které lze otáčet o 360°

Chcete propagovat své zboží na internetu a hledáte pro to co nejnovější metody, které zajistí úspěch v tom, že si potencionální zákazníci vámi nabízeného zboží všimnou? Jestliže ano, doporučujeme vám využít službu foto 360, ve které máte možnost zboží nafotit tak, aby jej šlo interaktivně otáčet o 360°. A to buď automaticky či po kliknutí.

Díky této technologii umožníte zákazníkům podívat se na veškeré detaily vašich produktů a oni si budou připadat, jakoby stáli přímo v obchodě, kde mají zboží možnost držet v ruce a prozkoumat jej ze všech úhlů. Jednotlivé fotografie 360 si totiž budou moc otáčet dle libosti a tím si vybraný výrobek do detailu prohlédnout.

Návštěvníci na vašich stránkách vydrží déle

Cena za takovéto fotografie je velice příznivá a navíc, čím větší množství objednáte, tím méně vás bude stát každý jeden zakoupený kus. Vy díky těmto otočným fotografiím o 360°, navíc získáte více zákazníků, kteří na vašich stránkách déle než při prohlížení klasických fotografií, a to z toho důvodu, že služba 360° je novinkou, která lidi zaručeně zaujme, neboť si produkty rádi interaktivně prohlédnou. Ty jsou navíc nafoceny i tak, že je lze detailně přiblížit a navíc mají průhledné pozadí, takže ideálně zapadnou k jakémukoliv designu webu.

Jestli si ale říkáte, že délka průměrných návštěv, které jsou na vašem webu, není podstatná, tak opak je pravdou. Čím déle zákazník na internetové prezentaci vydrží, tím spíše jej zaregistrují vyhledávače. Ty následně budou vaše odkazy umisťovat na přední příčky ve vyhledávání.

Odkazy na produktové fotografie lze navíc jednoduše propojit se sociálními sítěmi. Služba zboží 360 je také dostupná i pro ty weby, jenž používají redakční systémy jako je například WordPress. Implementace na web je poté též velmi jednoduchá a to pouze vložením iframe kódu.INZERTNÍ SDĚLENÍ