unnamed (7)

[Update] RPG na bázi Minecraftu: Block Story

Je tomu již nějaký čas, co se na Google Play objevila hra podobná Minecraftu s názvem Block Story. Před několika dny však dostála významného updatu, který přináší několik nových funkcí.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Pro ty z vás, kteří se s tímto titulem ještě nesetkali, je zde krátké představení. Jednoduše řečeno: Block Story kombinuje prvky fantasy RPG s Minecraftem, a tak vzniká něco velmi zajímavého. Mimo klasického skládání všelijakých krychliček totiž musíte bojovat s hromadou monster (draci, apod.) a navíc i plnit všemožné questy.
Co zde však chybělo, byla výroba předmětů – po této možnosti se poptávala spousta lidí, ale vývojáři z Mindblocks řekli pouze, že možná se tato „vychytávka“ časem doplní. Jak řekli, tak také učinili a vy si nyní můžete nejen vyrábět nové věci, ale také návody na výrobu, které sdílíte s vývojáři, aby mohli v budoucnu tyto vynálezy přidat do hry.

  

Z dalších prvků lze zmínit nové efekty kamery při zranění, nebo skoku a jeden přírodní prvek, tedy zemětřesení. Samozřejmostí je také oprava několika bugů a větších chyb. K dokonalosti tohoto titulu chybí snad už jen multiplayer – je opravdu škoda, že zatím není možné hrát proti ostatním, ale vůbec bych se nedivil, kdyby tato možnost přišla s nějakým z dalších updatů. Poté už by se jednalo o opravdu dobrého konkurenta Minecraft Pocket Edition.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: dgINZERTNÍ SDĚLENÍ