Valiant_Hearts_Key_Art

Valiant Hearts: 1. světová válka nyní i pro Android!

Společnost Ubisoft vydala nový titul pro naše mobilní miláčky se systémem od Google. Titul, který se malinko liší od her, na které jsme od tohoto studia navyklí, což však neznamená, že by byl špatný. Naopak, jedná se o velice povedený kousek, který si již mohou pár měsíců užívat hráči počítačových pecek – Valiant Hearts: The Great War!

Ve hře bude hráč sledovat příběh čtyřčlenné skupinky vojáků, která urputně bojuje v první světové válce. Tito vojáci, doprovázeni věrným psem, cestují po evropských bojištích a ačkoliv by se z prvního dojmu mohlo zdát, že se bude jednat o klasickou akční hru typu „zabij vše co se hýbe“, případně o něco originálnější „zabij i to, co se nehýbe“, není tomu tak. Hra je totiž silně založena na příběhové stránce a i její grafické podání naznačuje, že hratelnost je ve stylu oblíbeného titulu The Walking Dead. Budete tedy plnit různé adventurní úkoly a během hraní získávat nové informace o tomto nemilosrdném konfliktu.

Valiant-Hearts-Android-Game-1

Hru rozhodně můžeme doporučit, neboť kvalitně zprostředkovává poměrně neobvyklé téma. Cenovka je nastavena na $4.99 (zhruba 125 Kč) za první kapitolu, další si můžete přikoupit skrze IAP. Pokud raději upřednostníte rovnou koupi celé hry, připravte si poměrně tučných $15 (tedy lehce přes 400 Kč). To není malá částka, ale dostanete za ni zhruba 5-6 hodin zábavy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: DGINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.