Dead-Trigger-2-Chinese-Update-Android

Vánoce dorazily i do Dead Trigger 2 v jejím Velkém updatu

Brněnští Madfinger Games vydali aktualizaci k druhému dílu jejich zombie survival střílečky – Dead Trigger 2. Podle všeho se jedná o jeden z největších updatů pro hru, jaký zatím vyšel. Co nám tedy přináší?

Update je kromě přísunu nového herního obsahu také kombinovaný s Vánoční tématikou. Co tedy tento „Velký update“ (tak jej nazvali přímo vývojáři) činí tak velkým, až si podle toho vysloužil i název? V oficiálním prohlášení stojí, že v Dead Trigger 2 je nyní 2x více herního obsahu, než bylo předtím.

K novému obsahu patří třeba úplně nové prostředí z Číny, ve kterém si budete moci projít úplně novou příběhovou linku hry jednoho hráče a stejně tak nějaké mise módu Warfare. V zásadě se tedy ve hře objevují tři nové regiony s patnácti různými oblastmi, které lze prozkoumat a vyčistit od nemrtvé havěti.

A samozřejmě se ještě vrátíme k Vánocům, ty v Dead Trigger 2 oslavíte s novými zbraněmi na blízko, které se pochopitelně nedají považovat za úplně standardní výbavu – velké kladivo, mlínek na mozky, mačeta, či motýlí meč (volně přeloženo z anglické zprávy). To ovšem není vše – ve hře se setkáte s dalším dodatečným obsahem, který budete moci ukořistit. Nezbývá než popřát šťastné a nemrtvé prožití svátků!


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: D



INZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.