gta_sa

Velká sleva na slavnou trilogii her GTA

Rockstar Games za dobu své existence vydali spoustu her, ale nebudeme si nic nalhávat – všichni na prvním místě vyjmenujeme slavnou gangsterskou sérii Grand Theft Auto, která se stala skoro až popkulturním fenoménem. Věřte nebo ne, ale už je to deset let co vyšel pravděpodobně nejslavnější díl této série s podtitulem San Andreas. A při té příležitosti Rockstar dal všechny tři hry dostupné na mobilních platformách do značné slevy.

Pokud snad patříte k té minoritě hráčské obce, která nikdy neměla s žádnou z těchto legendárních a nepochybně i značně kontroverzních her zkušenost, tak nyní se vám naskýtá výborná možnost nakoupit všechny tři hry původní 3D trilogie, tedy GTA 3, GTA Vice City a nakonec i již zmíněné GTA San Andreas, které ve své době ohromilo rozsáhlou herní mapou a spoustou misí, které byly narvány humorem, který příjemně odlehčoval jinak poměrně dospělý a propracovaný děj hry.

Spousta lidí právě za Grand Theft Auto vidí jen tu hru, kde ukradnete auto (koneckonců je to v názvu hry), ale minimálně u Vice City a San Andreas můžeme s klidem říct, že ty hry poskytují mnohem víc. Skvělý příběh s charismatickými postavami, fantastická hudba v rádiích, zábavná akce, skvělý arkádový jízdní model, a tak dále… je mnoho důvodů, proč se GTA hodnotí tak vysoko, jak se často hodnotí.

gta3_peter_salaj_whoa4 (1) 114038-grand-theft-auto-san-andreas-windows-screenshot-it-s-raining 114044-grand-theft-auto-san-andreas-windows-screenshot-streets-of

Pravdou je, že první 3D díl v podobě GTA 3 tak trochu stojí ve stínu svých mladších sourozenců, ale základní hratelnost a prvky se vyskytují i v něm – přes to doporučujme minimálně Vice City a San Andreas, a to i navzdory tomu, že ovládání na mobilní obrazovce si může vyžádat trochu více cviku. Samotná sleva se potom týká všech tří platforem (s tím, že na Windows Phone vyšlo jen San Andreas) a pohybuje se okolo 40%. San Andreas tak pořídíte za cca 100 Kč, Vice City a GTA 3 za necelých 80 Kč.

San AndreasiOS | Android | Windows Phone
Vice City: iOS | Android
GTA III: iOS | Android

Zdroj: RINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.