asphalt-8-airborne

Velký update pro Asphalt 8: Airborne

Kdo by neznal Asphalt. Tuto již téměř tradiční hru, která se s mobilními telefony táhne již od roku 2004, jsme si užívali (či dokonce stále užíváme) již na našich telefonech s Javou. Osmý díl je již nějakou chvíli na světě a nedávno se iOS verze dočkala většího updatu. Ten se nyní chystá i na Android.

V první řadě aktualizace přinesla nové vozidlo a funkci, která v budoucnu umožní přidávat nové automobily bez nutnosti updatu.

Další novinkou jsou časově omezené soutěže, jejichž úspěšné splnění navýší počet kreditů na vašem kontu, přinese nové upgrady či odemkne nové vozidlo. Co se týče vylepšení, pár nových kousků také přibude – TuneKit, Nitro & Double Credit booster. Hráči také budou mít možnost vlastní customizace ovládání, což zcela jistě potěší.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Změny se nevyhnuly ani multiplayeru – zrychleno bylo tvoření zápasů a přibyly tratě.

Největší novinkou je drobná změna obchodního modelu – hra kompletně přešla na F2P, tudíž si ji lze stáhnout zcela zdarma!

Na systém iOS update dorazil v brzké minulosti (tuším, že předevčírem), Android si na aktualizaci bude muset ještě chvíli počkat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: DGINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.