Real Racing 3

Velký update pro Real Racing 3

Real Racing je bezpochyby jedna z nejrealističtějších závodních sérií pro mobilní telefony. Třetí díl, který zavedl free-to-play model s mikrotransakcemi, se nedávno dočkal velké aktualizace na verzi 1.2, která přinesla spoustu vylepšení. Pojďme se na ně podívat.

Prvních drobných vylepšení se dočkala grafická stránka hry. Tím nejpodstatnějším je ale obsah, který se rozrostl do skutečně monstrózních rozměrů. Přibyl mód s označením „Time Trial“a více než 180 nových závodů k dokončení, které nám umožní poctivě si peníze „vyzávodit“ místo zacvakání skutečnými korunami.  Za ušetřené peníze si budeme moc koupit některé z aut od zbrusu nových výrobců – Bentley a Mercedes-Benz. Jako třešnička na dortu byly přidány nové bonusy za čistý závod a aktivní hraní a změnám neuniknul ani systém postupu v kariéře.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.


Na Real Racing 3 jsme se v minulosti podrobně podívali v naší videorecenzi

Pokud jste Real Racing 3 ještě nevyzkoušeli a jste majiteli silnějšího stroje, rozhodně jste přišli o hodně. Hra stojí minimálně za test, protože i bez peněžní investice si užijete horu zábavy.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: APINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.