pohadky

VeselePohadky.cz: Nejlepší pohádky online

Pohádky jsou nedílnou součástí dětství a každý má nějakou tu svoji nejoblíbenější, která mu už navždy zůstala v srdci a nedá na ni dopustit ani v dospělosti. Ať už máte rádi modernější animované pohádky, či starší klasiku s českým původem, právě pro vás je tu k dispozici nový projekt nesoucí název VeselePohadky.cz.

VeselePohadky.cz proti konkurenčním projektům míří především v celkovém dojmu z používání – web je velice rychlý a skvěle reaguje na všechny vaše povely, ve kterých se nikdy neztratíte. Web je totiž napsán velice přehledně a to jak z celkového pohledu, tak také z hlediska dělení pohádek. Ty jsou totiž přehledně rozděleny do různých kategorií podle kritérií, ke kterým patří třeba typ natočení pohádky, věková kategorie, či jazyk tvorby (např. české pohádky).

Výběr je opravdu bohatý a na své si přijde každý milovník pohádek, ať už je fanouškem Arabely, nebo nejnovějších výtvorů Pixaru. Celý web včetně seznamu pohádek je navíc vytvořený tak, že se mění podle zařízení, takže vše dobře funguje jak na tabletu, telefonu, tak na klasickém osobním počítači. Autoři také důkladně dohlíží na funkčnost videí, což je často velký kámen úrazu všemožných konkurenčních služeb, na nichž video klidně i pár měsíců nefunguje (a v horším případě o tom správci ani neví).

Nakonec ale stejně nemusíte hledat pohádky jen pro svoje ratolesti, proč si snadno nepřipomenout některé naše oblíbené pohádky přes internet? Videa jsou dostupná na webu a patří k nim i takové legendy, jako je třeba dvojice Pat a Mat, nebo Šmoulové. Osobně také velice oceňuji přítomnost příhod další známé dvojice – kocoura Toma a myšáka Jerryho. Ti mě provázeli většinu mého dětství a připomenutí si některých jejich dějství bylo příjemnou nostalgií. K dalším známým pohádkám na VeselePohadky.cz patří třeba Krteček, nebo Mašinka Tomáš. VeselePohadky.cz rozhodně stojí za vyzkoušení, jde o velice kvalitní službu, která snadno na jednom místě shromažďuje spoustu více i méně známých pohádek pro malé i velké publikum.INZERTNÍ SDĚLENÍ