unnamed (23)

Viber získal nový Holo design a klienta pro PC a Mac

Jedna z nejpoužívanějších aplikací pro volání zdarma přes internet Viber se dočkala hned dvojitého updatu. První část se týká designu, kdy se Viber přebalil do Holo stylu. Druhá, o poznání klíčovější, je fakt, že se objevil oficiální klient pro PC a Mac. Svým kamarádům tak můžete volat zdarma i z vašich desktopů a laptopů.

unnamed (3) unnamed (2) unnamed (4)

Internetových služeb pro VoIP volání je čím dál více, ale pouze dvě se mohou v ČR hlásit k těm nejsilnějším – Skype a Viber. Druhý jmenovaný přitom nabízel své služby napříč všemi mobilnímiplatformami – iOS, Android, WP, bada, Blackberry… Jedna věc mu však chyběla – možnost propojení a volání skrz počítače. To se dneškem mění.

Viber totiž nabídl na svém oficiální webu možnost stažení klienta jak pro PC, tak pro Mac. Zcela tak maže přednosti Skype a nabízí teď mnohem více zcela zdarma. Pokud tedy máte internet v mobilu, Viber je pro vás v současnosti jasnou jedničkou.

unnamed (6) unnamed (7) unnamed (5)

Druhou – o něco menší, ale stále velice příjemnou – změnou je příchod Holo designu. Co si budeme namlouvat, předchozí vzhled Viberu nebyl tím pravým ořechovým. Zvláště pak, když jste používali některou z novějších verzí Androidu, kde někdy až hyzdil celkový dojem. To se dneškem také mění a Viber přišel s tím, co mu parádně sluší a sedne.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek
  • http://teleforum.cz/ TeleForum.cz

    Děkujeme za doporučení na našem fóru. Rozhodně pěkný článek, který vystihuje novinky v této super aplikaci :)