vikendovehrani

[Víkendové hraní] Tipy na víkendovou „pařbu“ 1.díl

Rozhodli jsme se vám každý pátek přinést 3 hry, o kterých si myslíme, že by vás, čtenáře, mohly zaujmout, zabavit a zkrátit dlouhé víkendové večery. Pro tento týden byla vybrána sportovní hra jménem Real Football 2013, kde si budete moci zahrát s nejznámějšími hráči světa. Jako druhou „pařbu“ jsme vybrali něco trochu akčnějšího – Rage of The Gladiator a v posledním tipu si zastřílíme a budeme bojovat o svůj život ve hře Shadowgun DeadZone

Real Football 2013

Odpočinková sportovní hra od předních vývojářů z Gameloftu není žádnou novinkou, ale myslím, že má cenu si ji připomenout a třeba i zahrát. Hra je vcelku realistická a pohltí vás svou propracovaností. Zahrajte si s nejlepšími hráči světa, okuste si post manažera nebo vyhrajte šampionát to vše v Real Football 2013.

RF2013


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Rage of The Gladiator

Další hra je z gladiátorského prostředí od vývojářského studia Gamelion. Můžete se těšit na velice pěkně graficky zpracovanou hru plnou soubojů jak s lidmi, tak s nadpřirozenými bytostmi. Samotné boje působí realisticky a pohyby nepřátel jsou pěkně provedené. Ve hře získáváte zkušenosti (v tomto případě peníze) za které si posléze můžete dokupovat zbraně, životy a magickou moc.

ROTG


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Shadowgun DeadZone

V poslední hře se budete moci vyřádit na svých nepřátelích a trochu si zastřílet. Jedná se o akční střílečku ShadowGun DeadZone z dílny brněnských Madfinger Games. Hra je rozdělena do dvou částí, buď si můžete zahrát týmový Zone Control, kde bráníte a získáváte nová území se spoluhráči proti ostatním připojeným hráčům, nebo máte druhou možnost si zahrát Dead Match, kde jsou všichni proti všem a vše je zároveň online. Tuto hru můžu doporučit spíše vlastníkům tabletů nebo smartphonů s větší úhlopříčkou.

Shadow Gun


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Nezbývá než popřát příjemnou zábavu. Máte nějaký tip na hru, radu či připomínku? Sdělte nám ji do komentářů pod článek.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Jsem student, kterého fascinuje inovativní technika a veškeré dění v mobilním světě.