rigo

Vítěz Indie Games Competition Rigonauts brzy na Android

Společnost Activision uspořádala první ročník nového Indie Games Competition, která by měla upozornit na všechny výjimečné tituly na poli indie scény. Objevila se zde řada skvostů, mezi kterými se objevila i jedna úžasná hra jménem Rigonauts. Ta si nakonec odnesla i odměnu za první místo pilotního ročníku IGC. A právě tato hra je nyní ve vývoji pro Android.

Jedná se o velice zajímavou logickou hru, která je založená zejména na fyzice. Budete se snažit vy (Rigo) a vaše banda hobgoblinů o vypuzení všech nepřátel z vaší planetky. Během bojů se dočkáte i řady strategickcých prvků, které zavaří nejednomu šikovnému mozečku.

Hra by se měla na Google Play objevit již v průběhu následujícího měsíce. Vývojáři však předem upozorňují, že se tento termín ještě může protáhnout podle toho, jak půjdou práce na konverzi.

Společnost Engient, která stojí za stvořením této logické hry, vydala také krátký trailer. V něm se můžete v krátkosti podívat na to, jak vlastně hra funguje a co vás bude během hraní očekávat.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.INZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek