unnamed (7)

VOYO.cz – kompletní filmová a seriálová databáze v mobilu či tabletu!

Pokud patříte mezi předplatitele portálu voyo.cz a současně vlastníte androidní či iOS zařízení, jistě vás nová aplikace VOYO.cz potěší. Pojďte se o ní dozvědět více.

Díky této aplikaci vám bude celý obsah nova.voyo.cz zpřístupněn i pro vaše androidní zařízení. Pouštějte si tak své oblíbené seriály, filmy, sportovní utkání a další obsah TV Nova třeba ve vašem tabletu. Aplikace je ke stažení zdarma a měsíční předplatné této oficiální služby vás bude stát 189 Kč měsíčně.

unnamed (4)unnamed (8)

Aplikace bohužel není přístupná pro všechna androidní zařízení, ale pouze pro zařízení ve verzi androidu 4.0 až po 4.2.2. Již samotné vývojářské studio CME: Central European Media Enterprises uvádí, že nezaručuje bezproblémovou kompatibilitu se všemi zařízeními. Ovšem slibují, že tuto situaci budou monitorovat, a snažit se kompatibilitu co nejvíce rozšiřovat. Zkušenosti uživatelů napovídají, že situace zatím není zcela příznivá a s problémy se setkává zhruba polovina zařízení. iOS má podporu od verze systému 5.

unnamed (6)unnamed (5)

Za sebe mohu říci, že na tabletu Google Nexus 7 aplikace funguje, zatím, bez potíží. Pokud tedy uvažujete, že si VOYO teprve předplatíte, nejdříve si ho vyzkoušejte, využijte sedmidenní zkušební období a případně službu zase zrušte.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appINZERTNÍ SDĚLENÍ