kancelar

Vybavte si kancelář kvalitním nábytkem

Zařizujete či rekonstruujete svou kancelář a hledáte kvalitní kancelářský nábytek, který vám umožní pohodlně pracovat a cítit se ve své práci dobře? Chcete, aby byl vyroben z kvalitního materiálu a přitom byl k sehnání za přijatelné ceny? Máme pro vás řešení.

Prodejem kvalitního kancelářského nábytku se zabývá společnost Anteria, která je členem asociace českých nábytkářů a jejíž produkty, ať se jedná o židle, křesla, stoly či například skříně, se vyznačují vysokou kvalitou. Na důkaz toho, že se nejedná o pouhou frázi, která přesvědčuje potencionální zákazníky aby si vybrali právě tuto společnost, je na každý zakoupený produkt stanovená pětiletá záruční doba.

Dlouholetá záruka a kompletní servis

Anteria své zákazníky navíc neodbude pouhým odesláním objednaných věcí, jako to dělá mnoho firem na českém trhu. Zboží je naopak doručeno po celé republice, následně donesené do kanceláře a až tam rozbaleno a smontováno. K samotnému nákupu lze tedy získat i profesionální servis, který je navíc doplněn i to, že vám během pětileté záruční doby bude nábytek 3x seřízen a zkontrolován, aby zůstal co nejdéle v té největší kvalitě.

Nechte si vaší kancelář zařídit

Vzhledem k nabízeným službám Anterie tedy před vámi stojí pouze úkol podívat se na její eshop, kde vyberete potřebné kancelářské potřeby a zařízení do vaší kanceláře. Následně si vše necháte pouze doručit a v případě potřeby smontovat. Poté již budete moci vybrané produkty používat bez problémů několik let s pocitem, že kdykoli budete mít záruku kvality.

Anteria se navíc nezaměřuje pouze na prodej nábytku do kanceláře. V případě vašeho zájmu vám také může pomoci s plánováním jak zařídit interiér. Odborníci vám tak poradí kam co umístit a hlavně jaké konkrétní produkty pořídit, abyste si vytvořili co nejvíce pohodlné pracovní prostředí. Anteria je tak ideální volbou ve chvíli, kdy zařizujete novou kancelář nebo jen obměňujete nábytek v té stávající.INZERTNÍ SDĚLENÍ