nwt_mobil

Výhodné internetové tarify od NWT Mobil

Internet postupně a jistě přebírá roli hlavního komunikačního kanálu i v oblasti mobilního připojení, což s sebou nese především příchod velice zajímavých a výhodných nabídek na trh. Virtuální operátor NWT Mobil navíc nabízí zajímavé služby v oblasti internetu jak pro mobilní užití, tak pro domácí připojení.

Základem pro využití nabídek od virtuálního mobilního operátora NWT Mobil je samozřejmě vlastnění jejich SIM karty, přičemž NWT Mobil podporuje i standardní převod čísla od ostatních operátorů pomocí ČVOP. A jelikož jistou roli stále hrají i běžné mobilní komunikace, tak si u NWT můžete domluvit i výhodné volání bez závazků. Teď už ale zpět k nabídkám připojení k internetu.

Virtuální operátor NWT Mobil nabízí celkově čtyři balíčky s mobilním internetem, přičemž tři z nich jsou měsíčně placené a ten poslední je určený pouze pro příležitostné uživatele internetu s denním účtováním. Měsíční tarify sdílí maximální parametry v oblasti stahování i odesílání dat – až 8 Mbit/s při stahování a až 4 Mbit/s při odesílání dat do internetu.

Jak tedy správně tušíte, rozdíly jsou především v datových limitech, od kterých se odvíjejí i ceny. Nejlevnější balíček vyjde na 125 Kč měsíčně, za které získáte 200 MB dat. Náročnějším uživatelům poslouží balíček za 250 Kč s 1 GB dat na měsíc, což je velice zajímavá a výhodná nabídka. A pro nejnáruživější mobilní surfaře je zde nabídka poslední, jež vám za 450 Kč poskytuje 3 GB dat. Denní tarif vás vyjde na 30 Kč, za něž získáte 30 MB s plnohodnotným stahováním a nepatrně pomalejším nahráváním – až 2 Mbit/s.

Aktivace mobilního internetu je přitom velice jednoduchá a rychlá – buď využijete jednoduchého a přehledného formuláře přímo na webu mobilního operátora, nebo NWT pošlete e-mail s žádostí o aktivaci daného balíčku, případně využijete bezplatné infolinky, odkud s vámi bude NWT vše komunikovat. Spolu s aktivací dostanete i potvrzovací SMS zprávu, po jejímž obdržení už máte jistotu naprosté funkčnosti připojení.

Mimo mobilní připojení NWT Mobil poskytuje i rychlé připojení do domácností. NWT si poradí s dodáním internetu i do domácnosti, které nedisponují telefonní pevnou linkou, pokud ji však doma máte a aktivně využíváte, tak máte dokonce i nárok na zvýhodnění 200 Kč proti následujícím paušálním poplatkům u jednotlivých balíčků.

Balíček Komplet dva nabízí až 2Mbit/s rychlost stahování a až 256 Kbit/s rychlost odesílání dat za 399 Kč měsíčně. Takový balíček dokáže posloužit dobře a výhodně lidem s menšími nároky na připojení, nicméně i náročnějším uživatelům má NWT Mobil co nabídnout – Komplet dvacet za 499 Kč nabízí rychlost až 20 Mbit/s při stahování a až 2 Mbit/s rychlost při odesílání dat.

Takové připojení už je naprosto dostačující do většiny domácností, ale pokud toužíte po naprostém maximu a takřka nulových odezvách, tak pro vás bude nejlepší připojení s balíčkem Komplet čtyřicet, jež vám za 599 Kč zprostředkuje stahováni o rychlosti až 40 Mbit/s a odesílání o rychlosti až 2 Mbit/s. Aktivaci připojení do domácnosti lze také řešit skrze jednoduchý webový formulář, případně přes e-mail, či infolinku.

NWT Mobil poskytuje i další služby a jasně ukazuje, že virtuální operátoři mají trhu co nabídnout a říct. Rozhodně doporučujeme minimálně zvážit jejich nabídku, jež za výhodné peníze přináší solidní služby.INZERTNÍ SDĚLENÍ