watchdogs

Watch_Dogs Companion: ctOS na Android a iOS

Velice očekávaný herní hit tohoto roku, Watch Dogs, se již dostal k hráčům, a jak autoři slibovali – doprovází jej aplikace, resp. hra pro mobilní platformy. A nejde jen o obyčejnou herní mapu, nebo něco na ten způsob. Naopak jde o poměrně komplexní záležitost, ve které interagujete s hráči „velké hry.”

Takže zatím co hráči původního titulu prochází virtuálním světem a postupují od bodu k bodu, tak mobilní hráči se jim v tom snaží zabránit jak jen to je možné. Mobilní hra poskytuje dva režimy – Závod a Volná Jízda. V obou případech obsluhujete policejní jednotky ve snaze zastavit divoké závodníky (reálné hráče) v ulicích města. Policie se ovládá pohledem z ptačí perspektivy na celou mapu, na které můžete pokládat blokády, odpalovat výbušniny a další věci, kterými hráčům znepříjemníte čas strávený u konzolí/osobních počítačů.

3 2 1

Celkově je ve hře 26 výzev, které jsou přesně rozděleny do obou herních režimů. Do Watch_Dogs Companion: ctOS se přihlásíte s pomocí svého účtu na Playstation Network, Xbox Live, nebo na Uplay. Hra je na iOS a Androidu dostupná zcela zdarma a nevyžaduje k hraní používání běžné verze Watch Dogs.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.