wp_img5

Windows Phone se dočká podpory složek

Máte pocit, že dlaždice na vaší úvodní obrazovce jsou poskládány poněkud chaoticky a nejraději byste je rozdělili do složek? Nebo už „sedláte“ nejnovější Windows Phone 8.1 a nový herní hub vám přijde strašně pomalý? Něco na tom bude, ty složky by se občas hodily. V současnosti je možné je simulovat pomocí speciálních aplikací, toto řešení je však poněkud neohrabané. To si zřejmě v Microsoftu uvědomují, neboť otázka složek bude v blízkém budoucnu nejspíše vyřešena. 

Server NokiaPowerUser přišel s informací, že do Windows Phone zamíří podpora složek „přímo z výroby“.

WP8.1-create-folder_thumb

WP8.1-create-folder_thumb1

V principu budeme se složkami zacházet podobně jako u ostatních mobilních OS. Místo ikonek ovšem vezmeme dlaždici, kterou přesuneme nad jinou, čímž se nabídne možnost vytvoření složky. Ty budou nejspíše přímo na úvodní obrazovce, tudíž by se nemuselo jednat o separátní řešení, které využívají v současnosti aplikace.

Podrobnější informace prozatím nejsou dostupné, jsme však zvědavi, zdali se složky ve WP oficiálně skutečně objeví a pokud ano, tak v jaké podobě. Využili byste je?

Zdroj: WMPINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.