wp81-action-centre

Windows Phone se dočká správce souborů

Není tomu dlouho, co Joe Belfiore, viceprezident Microsoftu a šéf divize Windows Phone, na sociální síti Reddit uvedl informaci, že se na Windows Phone 8.1 chystá oficiální správce souborů. Toto prohlášení bylo před pár dny na stránkách WP8.1 User Voice, kam mohou uživatelé zasílat návrhy na zlepšení systému Windows Phone, potvrzeno a upřesněno.

Ve Windows Phone Store je již pár správců souborů dostupných, žádný se však nechlubí cedulkou „oficiální“, tedy z dílny Microsoftu. Ten bude vypadat jako na obrázcích níže.

file-manager-3_thumb file-manager-1_thumb file-manager-2_thumb

Na webu User Voice došlo k označení prosby o správce souborů značkou „splněno“.

image_thumb57

Dále byla přidána informace o názvu aplikace – Files – a také měsíc, kdy do Windows Phone Store dorazí – a tím měsícem je červen.

Příchod oficiálního správce souborů je dobrá zpráva. Ačkoliv se jedná o věc, kterou třeba mnozí nevyužijí, je rozhodně lepší něčím podobným disponovat. A hlavně, uživatelé žádali, uživatelé dostali. Snad to bude v podobném duchu pokračovat i nadále. 😉

Zdroj: WMP INZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.