wipeout

Wipeout 2: šílené překážky opět na iOS a Androidu

Activision vydali na Android a iOS druhý díl Wipeout, který jde ve šlépějích svého předchůdce, jež vychází ze známé (a šílené) televizní soutěže. Ta je u nás známa také jako Drtivá Porážka a jde v ní o překonávání místy opravdu bláznivých překážek.

Základní herní náplň je identická s tou z původní hry, byly však vylepšeny drobnosti a obměněny úrovně, což pro zopakování úspěchu možná postačuje. Stejně jako v reálné předloze, i tady musíte po roztodivných a pohyblivých plošinách běžet dopředu, přeskakovat překážky a vyhýbat se různým dalším nebezpečím… a to vše v co nejrychlejším čase. Pokud tedy něco pokazíte, tak to neznamená konec vašeho snažení, jen spadnete do vody, dostanete časovou penalizaci a objevíte se na záchytném bodě.

wp1 wp2 wp3

Příznivci předlohy tak tuší, že Wipeout 2 se opravdu věrně drží formátu původní soutěže. Ve hře je dostupných 10 hratelných postav, k nimž patří i šílenosti typu Zombie, či Pirát. Všechny postavy si navíc můžete vylepšovat, upravovat a získávat pro ně speciální schopnosti, jež se u jednotlivých úrovní mohou různě hodit. Hra je dostupná zdarma, ale buďte na pozoru, protože byl uplatněn free to play model.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app


appstore

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.