the-witcher-battle-arena-saskia-dragonsoul-logo-1

Witcher Battle Arena shání beta testery!

Víte, co se skrývá pod zkratkou MOBA? Ano, žánr her, který se celým názvem označuje jako „multiplayer online battle arena“. A určitě vám něco říkají hry jako Dota 2 či League of Legends (tak co, která?). A pokud snad holdujete podobným hrám i na telefonu (příkladem budiž třeba kousek Heroes of Order & Chaos), určitě vás potěší další případný konkurent v této oblasti. A co teprve když vám řeknu, že v něm bude figurovat slavný Geralt z Rivie!

Je to již nějakou chvíli, co byla oznámena mobilní MOBA hra od polských CD Projekt RED. Nese název Witcher Battle Arena a slibuje skutečně pořádnou kopu zábavy. A tento slib teď budou moci vybraní jedinci potvrdit. Ptáte se jak? Na této stránce se mohou majitelé Androidů (zatím pouze a jedině; uvidíme, kdy se stejné možnost dočkají i majitelé iOS či Windows Phone) registrovat do otevřeného beta testování. Po vyplnění otázek už budete jen čekat, čekat a čekat na to, zda vás vývojáři vyberou a vy tak budete moci (neznámo kdy) zahájit testování hry.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra by měla dorazit na Android iOS do konce roku. Těšíte se?

Zdroj: JQINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.