800x600_283

Závody Angry Birds Go! se předvádí v prvních ukázkách

Rovio se činí a snaží se ze využít maximum potenciálu, který vůbec může jejich nejslavnější značka mít. Nedávno vydané Angry Birds Star Wars II tak nyní doplní další hra – závodní hra na způsob Super Mario Kart, která nese název Angry Birds Go!

Rovio ve spolupráci s Red Bull Kart pracují na nové hře, která nám ukáže úplně nový pohled na postavičky ze světa Angry Birds. Tentokrát nebudeme útočit na různě oděná a vybavená prasata, nýbrž budeme závodit! Veškeré tratě budou situovány na Piggy Island, volně přeloženo tedy na Prasečím Ostrově. Bylo by naivní očekávat od takové hry nějakou snahu o simulaci realistického závodění a tudíž nikoho nepřekvapí, že se bude jednat o čistokrevnou arkádu ve stylu klasických humorných závodních her ze staré školy, jako jsou Wacky Wheels, či již zmíněný Super Mario Kart.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Hra soudě dle ukázek nabídne líbivou 3D grafiku, která bude plná humorné nadsázky a roztodivných vozítek, která budou ptáci ovládat… bůh ví, jak vlastně ptáci dokáží točit volantem, ale třeba i to nám Rovio v Angry Birds Go! nějak vtipně osvětlí. Hra bude již podle nastavených standardů v předchozím Angry Birds Star Wars II bude používat novou technologii rozšířené reality ve spojení s hračkami od společnosti Hasbro – pomocí Telepodů si ve hře budete moci odemykat nová vozítka, která však pravděpodobně půjdou nakupovat i bez potřeby navštívit hračkářství, tedy přímo skrze interní obchod ve hře.

Angry Birds Go! se dočkáme 11. prosince tohoto roku, takže nám snad nebude hrozit, že bychom neměli co dělat přes pověstně dlouhé zimní večery. Hry se podle všeho dočkají uživatelé Androidu, iOS, Windows Phone a Blackberry 10. Těšíte se na nové Angry Birds Go!? Dejte nám vědět v komentářích, či na sociálních sítích.

Zdroje: G, WINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.