clear

Zjednodušte si život s Clearem

Taky vám při organizaci vašeho dne pomáhá, když si všechny úkoly někam napíšete a spokojeně je po splnění odškrtáváte? Dělejte to v Clear, aplikaci, která vám umožní řadit si vaše „tasks“ dle priority, po každém okfajfkování vám vesele zahraje a nakonec, až budete mít vše hotovo vám ještě zobrazí citát.

Clear je prostě a jednoduše pecka. Můžete si vybrat ze sedmi variant barevného provedení podle vašeho stylu.

K dispozici máte témata jako je „heat map“ kde se vám mění barevná škála od červené až po žlutou, přičemž červené úkoly jsou ty nejdůležitější, dál růžové pro romantičtější povahy, zelené lucky clover, pro minimalisty je tu grafitově šedá a nebo černá přecházející do šedé, další možností je téma s názvem noční sůva a poslední je úplně jednoduché, bílo-červené.

V clearu si můžete vytvořit více složek dle jejich zaměření – jedna může být pracovní, druhá personal pro váš soukromý život, další vám může sloužit třeba jako nákupní lístek.  V každé z těchto složek si potom zapisujete úkoly, které si můžete přešoupávat dle důležitosti nahoru, nebo dle nedůležitosti dolů.

Při odškrtnutí se potom úkol přesune dolů do splněných, když si splníte všechny, zobrazí se vám citát. Je jich spousta a je to milé, možná vás to dokonce některé donutí, ať se na chvilku zastavíte a přemýšlíte. Clear zatím z iOS zařízení funguje naplno na iPhonu, ale očekává se i verze pro iPad.INZERTNÍ SDĚLENÍ