Google-Glass-Voice-Commands (1)

Zkuste si Google Glass na svém mobilu či tabletu, stahujte .apk zdarma

Google Glass se k nám nezadržitelně blíží, každou chvíli se o něm dozvídáme nové a nové informace, jenže ještě chvilku bude takřka nemožné si je vyzkoušet. Zaprvé stojí 30 000 Kč a zadruhé jsou jen pro vybrané uživatele. Co byste ale řekli na to, kdybychom si je vyzkoušeli na našich tabletech či smartphonech?

Zhuowei Zhang odvedl parádní prácičku a připravil si pro nás několik .apk souborů, které náš telefon promění během chvilky na Google Glass. Když si pak telefon přilepíte na hlavu třeba izolačkou, bude to úplně jako doopravdy!

Stačí mrknout na mirror dole, stáhnout vše potřebné a pak nainstalovat do mobilu/tabletu. Klíčový je soubor glasshome-modded.apk, který je vlastně základní aplikace. Můžete pak zkusit nainstalovat ještě glasscamera-modded.apk (kamera, která funguje během focení), glasshangouts-modded.apk (zatím nemožné volat kvůli nepropojenému G+ účtu s Google Glass) a glassmaps-modded.apk (navigace funguje OK).

Vše zatím funguje pouze v angličtině, ale na to, abyste si Google Glass vyzkoušeli na svém smartphonu či tabletu, to bude úplně stačit. Tady tedy máte mirror, kde najdete vše ke stažení a ještě mnohem více!

MIRROR #1

Zdroj: AAINZERTNÍ SDĚLENÍ


Student, redaktor a IT fanoušek