gugli

Zmáčkěte je všechny!

Protože je neděle a v neděli se (alespoň ve většině případů) nepracuje, ale lenoší se a poflakuje, představíme si hru s názvem Smack Gugl!, která není náročná na přemýšlení a dá se u ní vypnout. 

Cílem hry je zamáčknout co nejvíc gumových panáčků, kteří vyskakují odnikud a vy je musíte zneškodnit rychleji, než projdou procesem změny barvy od zelené přes oranžovou až po červenou, přitom se třepou a bzučí čím dál víc a pokud je nestihnete trefit ani když jsou červení, tak prasknou. Tím samozřejmě ztrácíte životy a po pěti mrtvých končíte.

V průběhu hry přibývají malí Gugli, kteří jsou žlutozelení, ty musíte zmáčknout dvakrát abyste se jich zbavili, další specialitou, která by vás mohla překvapit jsou modrožlutí, kteří se po zmáčknutí rozskočí do dvou, které samozřejmě zabíjíte taky a jako poslední jsou tu takoví „nemocní“ zelení s červenými puntíky, vypadají jako by měli neštovice, ty ve vlastním zájmu nechte žít, jinak vám uberou životy. Kolo od kola se Gugli zrychlují a vyskakuje jich čím dál víc, až nakonec nevíte, kde začít a přejete si mít asi tak milion prstů, ať můžete zlikvidovat všechny.

Gugli jsou vtipní, vydávají různé zvuky, až začínáte přemýšlet nad tím, že byste si jednoho takového pořidili domů na hraní. Hra je perfektní pro chvilky, kdy jste naštvaní a na někom si to chcete vybít. Nebo když se vám nechce nad ničím přemýšlet a stejně na vašem telefonu pořád něco mačkáte, i když pořádně netušíte co. Dál se s ní dají krásně a na dlouho zabavit děti – tesováno na iPadu čtyřletým synovcem, který jinak neposedí a neustále po vás něco vyžaduje.

K dispozici v App StoreINZERTNÍ SDĚLENÍ