Výstřižek

Zvyšte zabezpečení vašeho objektu pořízením kamerového systému

Jestliže potřebujete zvýšit zabezpečení vašeho firemního objektu či rodinného domu, tak jednou z možných variant jsou kamerové systémy. Ty lze nainstalovat podle vašich potřeb a za velmi přijatelné ceny.

Na stránce kamerovysystem.cz si můžete nechat zcela zdarma vypracovat nabídku na kamerový systém. Do určeného objektu následně bude přivezeno potřebné množství kamer a techniky, která pomůže při komplexním zabezpečení. Společnost, která se poskytováním kamerových systémů zabývá, je na trhu již deset let a tudíž nechybí ani záruka kvality. Stejně tak je možné vybavit jak menší stavby a prostory, jako jsou rodinné domy, restaurace či bary, tak i velké objekty.

Mnohé reference

Za kvalitu společnosti mluví mnohé reference, do kterých například spadají objekty městského úřadu, školy, dopravního podniku, Janáčkovy filharmonie, kasina, autobazaru, diskotéky a mnoha dalších prostor, které jsou určeny k nejrůznějším účelům.

Jestliže chcete poté opravdu kvalitní obraz, který bude přenášen, tak je možné si pořídit IP kamery, které vám zajistí nepřerušovaný přenos obrazu, jenž je zpracováván přímo v kameře a přenášen k uživateli nebo nahráván na záznamový video server.

Kamerových systémů je na výběr hned celá řada, můžete vybírat z válečkového provedení, antivandal provedení, kamery s nočním viděním či otočné kamery. Jednoduše obrovská řada možností a kombinací, samozřejmostí je pak i mnoho způsobů, jak obsah kamer sledovat – můžete vše kontrolovat přes internet jak pomocí klasického PC, tak i pomocí tabletů a mobilních telefonů!

Záruční i pozáruční servis

Mezi další velké výhody poté patří i to, že kamerové systémy pro rodinné domy, sklady i jiné objekty jsou instalovány ve velmi krátkém čase po dokončení objednávky. Následně budete mít zajištěný také záruční a pozáruční servis, tudíž budete mít jistotu, že případná porucha kamerového systému bude opravena.

Pokud o pořízení kamerového systému uvažujete, můžete kontaktovat tuto společnost na webových stránkách kamerovesystemy.cz a nechat si vypracovat návrh systému i s finální částkou zcela zdarma. Poté je již na vás, zdali se rozhodnete systém pořídit.INZERTNÍ SDĚLENÍ