n-TRUE-LOVE-BRA-large5702

Chytrá podprsenka, která se sama rozepne, když si to žena přeje

Máme chytré telefony, televize, ledničky, fitness náramky, hodinky a v blízké době se k nim přidají i podprsenky. Experimentální podprsenka z dílen společnosti Ravijour se totiž odemkne jen pokud vás její nositelka opravdu miluje.

Alespoň taková je teorie a po experimentech v podání Microsoftu a jejich stres detekující podrpsenky se nyní dočkáváme dalšího přírůstku do rodiny chytrých podprsenek. Vcelku nepřekvapivě, za projektem chytré podprsenky stojí převážně muži. Proč muže tolik zajímají podprsenky a jejich chytré variace, je asi poněkud nad rámec tohoto článku, pojďme se tedy raději podívat na samotné podprsenky.

o-TRUE-LOVE-5701

Základním účelem této podprsenky by mělo být ochránění žen před muži bez zábran, kteří okamžitě sahají tam, kam by bez svolení dámy sahat neměli. Podprsenka totiž sleduje rozpoložení ženy s pomocí senzoru srdečního tepu. Data o něm odesílá do chytré aplikace v telefonu přes Bluetooth a ten v případě „potřeby“ vyšle signál k rozepnutí podprsenky.

Asi si všichni dovedeme představit, že tato podprsenka není úplně vhodná do situací, kdy budete mít srdeční tep podobný „True Love“ tepu – např. při nervozitě na pracovním pohovoru. Tento nový typ podprsenky by také mohl fungovat coby nová výzva pro nadšence do hackování, jen si představte, že na diskotéce mají všechny dívky tuto podprsenku a nějaký nadšenec je dovede všechny rozepnout. Na první dojem docela úsměvná představa, ale v praxi asi nic příjemného.

The video cannot be shown at the moment. Please try again later.

Zdroj: HINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.
  • Petra Lehká

    Tak to už je teda moc 😀 . Ale lepší by bylo, kdyby se podprsenka rozepnula, když si to přeje muž. To by mělo větší úspěch 😀 . Já si objednávám normální podprsenku z https://www.moda-pradlo.cz/ a vůbec mi nevadí, že se mi sama nerozepíná. Ještě by se mi třeba rozepnula v práci, a to by kolegové asi koukali 😀 .