Corridor Z

Corridor Z: Utečte před Zombie!

Corridor Z je „endless runner naopak” – ve hře totiž utíkáte před hladovými zombie a snažíte se jim v otočeném pohledu házet překážky do cesty.

Kvalitnějších her se zombie tématikou na mobilních zařízeních mnoho není a mimo parádní adventurní série The Walking Dead a akčního Dead Trigger nás mnoho věcí s nemrtvými nepřáteli nenapadá. Zařadí se po boku těchto titulů Corridor Z, coby značně vylepšená hra s nekonečným během dopředu?

Místo pohledu zpoza vaší postavy ve hře vidíte, jak vaše postava běží proti herní kameře – utíkajíc před nemrtvými. Prostředí hry představuje školní budova krátce po začátku apokalyptického běsnění. Zhostíte se tak role jedné ze tří postav – roztleskávačky, atleta, či vojáka. S každou postavou vás čekají různé výzvy, byť základní herní myšlenka je pořád stejná.

Vcelku unikátní je i to, že překážky tentokrát hra nestaví jen před vás, ale vy je také musíte během akce stavět (shazovat) za sebe, abyste krvelačné nepřátele zpomalili. Kromě běžných překážek se postupně dostanete i k zbraním.

Jak asi předpokládáte, hra je v základní podobě zdarma a je propletena mikrotransakčním systémem, jenž nabízí všemožná vylepšení výbavy až po odstranění reklam ze hry. Některé věci můžete nakupovat i za měnu získanou hraním – autoři ale musejí nějak vydělávat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.