swordigo

[Hra na víkend] Swordigo: parádní plošinovka

Vítejte u prvního dílu (ne)pravidelného seriálu „Hra na víkend“, který si klade za cíl představit vám vždy zajímavou hru, se kterou si můžete krátit dlouhé chvíle. Seriál není vymezen na platformu, žánr či konkrétní rok, takže tu můžete očekávat skutečně rozličné tituly a my pevně doufáme, že vám některé přijdou vhod. A dnes začneme hrou jménem Swordigo.

Hra Swordigo pochází z dílen studia Touch Foo a jak napovídá již název, dostanete se do role modrovlasého hrdiny, který disponuje vskutku úctyhodným mečem. Vydáváte se na dobrodružnou výpravu s cílem pomstít vašeho mistra a přinést bájný meč, který je ideální na „takové to domácí sekání“. Hra vás provede různými oblastmi, ve kterých se na vás navalí hordy nepřátel, které elegantním způsobem konvertujete na hromadu mrtvol. Hra obsahuje i RPG prvky, takže ani o vylepšování vaší postavy rozhodně nebude nouze.

Kromě chladných zbraní budete moci využívat i kouzla, která vám pomohou ve vaší cestě. A občas bude nutné použít i mozek, protože někdy člověk prostě nepozná, kudy se má vydat. 😉

Swordigo se dočkalo mnoha ocenění a dobrých hodnocení, hra je navíc zdarma dostupná pro Android iOS, takže pro fanoušky (RPG) plošinovek se jedná takřka o nutnost.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

AppStore odkazINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.