imdb

[Recenze] IMDb – mezinárodní filmová databáze ve vašem zařízení

Tak se nám posunul čas a jistě jste zaznamenali, že je čím dál dřív tma. A bude hůř! Lidi tráví večery doma u televize, chodí do kina a nebo si stahují filmy. Dnešní článek je určen právě pro milovníky filmů, podíváme se totiž zblízka na aplikaci s názvem IMDb (International Movie Database). Tedy obdobu ČSFD, ale „zabalenou“ do aplikace a mnohem vychytanější!

IMDb a její hlavní funkce MOVIEmeter poskytuje informace o aktuálním žebříčku filmů, které jsou nejnovější, nejsledovanější a o tom, jak si vedou.

U každého z filmů si můžete jediným kliknutím zjistit, kdo v něm hraje, podívat se na trailer a přečíst si ty nejzajímavější informace. Pokud vás film nezaujme, ale naopak byste chtěli vidět seznam natočených snímků od některého z herců, kteří se objevují v obsazení, stačí, když si kliknete právě na daného herce a objeví se všechno, kde hrál. U každého z těchto filmů zase můžete vidět trailery, další účinkující atd.

Kromě zmiňovaného MOVIEmeteru si můžete najít film dle žánru v Popular movies by genre.

Ve výběru těch „nej“, kterých je na seznamu 250, zjistíte, který z „povinných“ snímků vám utekl a měli byste ho shlédnout.

Po rozkliknutí Coming soon se můžete mrknout, co bude tento týden vycházet v kinech za novinky a jestli se máte na co těšit. Aplikace je jednoduchá a intuitivní, zorientujete se v ní snadno a hlavně si ji zamilujete, protože konečně nebudete muset číst stupidní komentáře, které se pod jednotlivými filmy v té naší české databázi nachází! Hezkou zábavu přejeme!


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appINZERTNÍ SDĚLENÍ