news

Instapaper – čtěte si i offline

Instapaper je skvělá aplikace pro všechny, kteří často brouzdají v prohlížeči, přeskakují z jednoho článku na druhý, při tom by si chtěli přečíst všechny a nemají na to zrovna v tu chvíli, kdy objeví něco zajímavého, čas. Pro ty, kteří si chtějí číst texty ze svého oblíbeného blogu, ukládat si zajímavé články z oboru, ve kterém pracují, prostě pro všechny, kteří čtou. A jde to i offline!

Instapaper

Je mnohem jednodušší kliknout na read later a poslat si článek do Instapaperu, než si jej dávat do záložek, ve kterých budete mít později akorát zmatek. V Instapaperu si můžete udělat různé složky, do kterých si potom texty rozřadíte dle tematiky a nebo si můžete články, které se vám líbí označit a vloží se vám do oblíbených, elegantně označených srdíčkem. Perfektním „bonusem“ je The Feature ikona ve které najdete články z titulů jako jsou GQ, Esquire, The New Yorker, Chronicle a spousta dalších. I ty můžete číst „later“. A samozřejmě anglicky..

Instapaper.

Instapaper funguje jednoduše a ukládat můžete z laptopu, iPadu i iPhonu. V prohlížeči si vytvoříte záložku read later (jak na to najdete na instagramových stránkách) a potom už stačí, když u kteréhokoli textu, který si chcete uložit kliknete právě na ni. Prohlížeč vás bude informovat o tom, že je text „saved“ a je hotovo.

V Instapaperovém nastavení si můžete zvolit barvu pozadí – klasickou bílou, sépii, nebo noční režim s černou obrazovkou a bílým textem (ten může být i automatický, takže nemusíte ve dne v noci přepínat, pokud tento režim využíváte), dále máte na výběr ze dvanácti typů písma, velikost písma, řádkování a šířku textu. Nelíbí se vám, že si musíte dlouhý text posunovat pořád dolů? U aplikace Instapaper to vůbec nevadí, můžete si zvolit klasické listování jako znáte třeba z iBooks nebo prolnutí jedné stránky do další.

Instapaper

Vaše oblíbené texty uložené do Instapaper můžete sdílet na Facebooku, Twitteru, Tumblru, Pinboardu a v Evernote, poslat si je na email. Nebo poslat na email jen link na daný text. Nebo si text otevřít v Safari. Nebo zkopírovat link a poslat ho třeba smskou. Nebo kopírovat celý text a dělat si s ním, co chcete. Myslím, že těch nebo bylo až až :)

Instapaper má prostě mnoho možností, jak si s textem poradit dál, je to na vás! Jedna jediná rada na závěr – všechny ty texty, které si do Instapaperu naposíláte musíte aktualizovat online, offline si můžete pak už jen číst.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

AppStoreINZERTNÍ SDĚLENÍ