Landigo - Angličtina

Landigo: Praktická výuka angličtiny online

Kdo dnes neumí anglicky, jakoby nebyl – ovládat úplné základy by dnes měl každý, a přestože třeba nezvládá dokonale gramatiku, v praktických okamžicích by se měl člověk domluvit. A právě na praktickou angličtinu „ze života“ se zaměřuje i online kurz Landigo.

Zeptat se na čas, požádat o navedení na nějakou adresu, či umět komunikovat v restauraci s obsluhou,… to jsou jen jedny z mnoha situací, které mohou při pobytu v zahraničí nastat. Nechcete utrácet spoustu peněz za kurzy, na které nakonec ani nemáte čas? Potom by vás mohly zaujmout právě kurzy angličtiny online, které poskytuje služba Landigo. I bez registrace si můžete na webu projít několik posledních kvízů – a pokud budete chtít pokračovat, tak za bezplatnou registraci získáte spoustu dalšího studijního obsahu, přičemž nový přibývá denně.

Angličtina je relativně jednoduchý jazyk, takže pokud k aplikaci přistoupíte zodpovědně a budete následovat jednoduché rady od autorů, tak opravdu můžete zdarma a rychle zlepšit svoje jazykové obzory a schopnosti. Ve kvízech se dá snadno orientovat a vaše chybné odpovědi se ukládají na uživatelském účtu, tudíž se můžete ke svým slabším stránkám průběžně vracet a pilovat je k dokonalosti.

Na celém kurzu je potřeba ocenit, že na rozdíl od spousty kurzů nebere jazykové vlastnosti zbytečně zeširoka a zaměřuje se skutečně na reálné používání angličtiny, tudíž jste průběžně připravování na každodenní život za hranicemi, ať už se pouze chystáte na dovolenou, nebo míříte výše a hledáte ve světě pracovní uplatnění.

Kromě šikovných cvičení vám Landigo poskytuje také výborný anglický slovník, který na rozdíl od konkurenčních řešení nefunguje pouze jako doslovný překlad a výpis možných významů slova – autoři mysleli na více možných významů slov v angličtině, a rovnou tedy uvádí i možnosti aplikace slov ve větách, cvičení s daným slovem, synonyma, a samozřejmě tedy i přímý překlad.

Landigo je šikovná služba zaměřená na moderní výuku prakticky používané angličtiny – autoři necílí na dokonalé pokrytí celého jazyka, nechtějí z vás dělat anglického spisovatele. Naopak ale míří na každodenní aplikaci angličtiny, a to se cení. Většina kurzů je zaměřená spíše na méně zběhlé angličtináře, nicméně i pokročilým uživatelům dokáže nabídnout nové znalosti.INZERTNÍ SDĚLENÍ