MiniDrivers

MiniDrivers: Arkáda inspirovaná F1

MiniDrivers je unikátní animovaný seriál, který v průběhu sezóny Formule 1 paroduje dění v jednotlivých závodech. Autoři se však rozhodli posunout svoji tvorbu na novou úroveň a vydali stejnojmennou mobilní hru.

MiniDrivers je projekt výtvarníků a fanoušků Formule 1 ze Španělska, kteří se svými komixy a animovanými epizodami získali tak velkou fanouškovskou základnu, že dnes už vydávají obsah také v angličtině. Nová hra MiniDrivers potom následuje stále rostoucí popularitu jejich výtvorů, a jak asi tušíte, jde o stylizovanou arkádu parodující závodění královny motorsportu.

Z hlediska herní světa hra MiniDrivers asi nejlépe snáší srovnání s Mario Kart a jeho nesčetnými klony – na tratích se totiž válí různé bonusy v podobě útočných i obranných zbraní, zrychlovače, apod. Hra nabízí 20 odlišných tratí a přestože samotné vozy jsou texturované na základě skutečného sestavení pole F1, tak tratě nejsou realitě věrné.

MiniDrivers

MiniDrivers – F1 trochu jinak

Za chválu rozhodně stojí práce s kamerou, ta totiž nabízí opravdu bohaté možnosti a kromě několika variant izometrického pohledu nabízí i běžný pohled za vozem, či na nose vozu. Mezi jednotlivými závody také můžete ve hře přímo sledovat části některých známých dílů původních MiniDrivers. Hra je dostupná zcela zdarma, neobsahuje ani mikrotransakce. Hra zatím vyšla jen na Android a iOS, nicméně Windows Phone by se měl v dohledné době také dočkat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.