Nova Launcher Material Design

Nova Launcher prošel velkým redesignem

Nova Launcher můžeme s naprosto klidným srdcem označit za jeden z nejpopulárnějších launcherů pro Android, proto rozhodně stojí za zmínku to, že beta verze launcheru veřejně dostupná na Google Play, je nyní 100% Material Design.

Nová podoba Nova Launcheru se snaží následovat moderní trendy Androidu a odklání se od postarších designových principů Androidu 4. Pokud patříte k dlouhodobým uživatelům této aplikace, tak pravděpodobně budete chvíli tápat, protože zvyk je železná košile, ale platforma jde kupředu a autoři si od začátku své existence zakládali na tom, že jejich cílem je přinášet launcher, který relativně odpovídá standardům, ovšem nabízí spoustu funkcí nad rámec čistého launcheru od Googlu.

Nova Launcher

Nový Nova Launcher

A to platí i pro „materiálový” Nova Launcher, který přináší široké množství novinek jak po designové, tak po funkční stránce. Co se funkčnosti týče, tak už nyní beta funguje velice svižně a bez jakýchkoliv zádrhelů, nicméně pokud nechcete nic riskovat, tak si ještě chvíli budete muset počkat, než nová podoba přejde do stabilního vydání aplikace. Autoři z TeslaCoil Software obvykle přenáší beta vydání v ostrou podobu během pár týdnů – závisle na tom, jak rychle se jim podaří vychytat všechny chyby.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: AINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.