Noybe_screenshot_01

Noybe – zajímavý titul od slovenských vývojářů

V dnešní novince vám ukážeme jednoduchou, ale velmi chytlavou, mobilní hru Noybe od slovenských vývojářů ze studia Creapoint. Tato arkáda se navíc dočká během příštího měsíce pořádné aktualizace, která přinese spoustu skvělých novinek, takže si rovnou shrneme, co lze od tohoto titulu očekávat.

Již samotný fakt, že se hra Noybe řadí do kategorie „rychlých her“, napovídá, že základním kamenem bude návyková hratelnost a velmi jednoduché ovládání. To je také pravda, neboť  se celý titul točí okolo hlavního hrdiny jménem Noybe, který se musí vyhýbat překážkám. Jeho ovládání probíhá pouze a jedině skrze akcelerometr ve vašem tabletu či telefonu, což hře dodává vyšší míru imerze a také určitou úroveň originality.

V aktualizaci, která přijde 2. března, přibudou krom opravy chyb i nové postavičky, checkpointy či online žebříčky.

screen568x568 screen568x568 (1)Hra se v AppStore dočkala značného úspěchu i solidního hodnocení, takže není důvod, proč ji majitelům zařízení od Apple nedoporučit. Navíc, když je zdarma.

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.