Brothers-in-Arms

Obrázky z Brothers In Arms 3, které se objeví v příštím roce

Gameloft již dříve (na E3) oznámil, že pracuje na třetím díle taktické válečné série Brothers In Arms z prostředí Druhé světové války. Nyní se konečně dozvídáme bližší informace o datu vydání a máme skromný náhled na to, jak bude grafika hry vypadat.

Z hlediska hratelnosti se toho stále příliš neví, ale pokud hra bude ve stejných kolejích, jako její předchůdci, tak se bude jedna o hru kombinující pohled z první a třetí osoby, přičemž druhý zmiňovaný poslouží především při krytí se před nepřátelskou palbou. Nechceme zbytečně spekulovat o dalších detailech, o těch nás Gameloft jistě postupem času ještě bude informovat.

brothers-in-arms-3-android-game-2brothers-in-arms-3-android-game-1brothers-in-arms-3-android-game

Screenshoty ze hry jsou to, co máme momentálně k dispozici, a jak z nich můžeme vidět, tak grafika hry vypadá fantasticky a to především pokud mluvíme o provedení vody, ta už totiž nevypadá jen jako rozplácnutý modrý flek a působí s přimhouřením očí realisticky. Web Droidgamers dokonce spekuluje, že hra by mohla běžet na Unreal Engine, ale to samotný Gameloft nepotvrdil, takže nám stále nezbývá nic než vyčkávání na další informace o hře.

O plánovaném platebním modelu Brothers In Arms 3 zatím nepadla žádná zmínka, víme jen, že hra se objeví v první částí roku 2014 a že to bude minimálně na dvě nejrozšířenější platformy současnosti – iOS a Android.

Zdroj: DINZERTNÍ SDĚLENÍ


Mé nadšení pro mobilní tématiku začalo u legendární Nokie 3310, se kterou jsem vyrůstal. Dnes používám LG G2 a nadšení mě stále neopustilo. :-) Kromě toho studuji IT, mám rád fantasy, psaní, Formuli 1 a MMORPG.