bikemania

Recenze iOS: Bike-Mania

Další úspěšná a povedená hra, která vznikla převedením mini internetové hry do verze pro iPhone.

Váš úkol?

Jedná se o hru, ve které ztvárníte jezdce motorky, nejedná se ovšem o závodní hru, přestože i čas zde hraje svou roli, jelikož vám umožní získat lepší skóre. Ve hře jde především o to projet trať. V cestě vám ale stojí mnoho nelehkých překážek, které se kolo po kole stupňují a stěžují, jde tedy především o balanc.

Herní ovládání

K hraní budete používat 3 herní tlačítka, graficky výhodně umístěná na vašem displeji. První dvě tlačítka jsou snad srozumitelná díky svému názvu, a sice GO a BACK tj. slouží pro pohyb vpřed a zpět. Třetí tlačítko je spíše páčkou, kterou můžete posouvat na pravou i levou stranu a slouží k již zmiňovanému balancování. Nutno říct, že je nutné páčku stále držet, jinak se vrátí do původního stavu tj. do rovnovážné polohy.

Herní nedostatky

Hra neobsahuje žádné chyby, neseká se a nemám ani námitky vůči grafice, která sice není příliš realistická, ale líbivá a účelům hry plně stačí. Jediné co mi na hře vadí, jsou poměrně časté systémové zprávy hry ohledně toho, zda se vám hra lidí a jestli jí dáte na iTunes dobré hodnocení. Přijde mi to moc nucené a obtěžující.

Summa sumárum

Doporučuji využít možnosti zahrát si tuto hru nejdříve na internetu a ušetřit si tak stahování a instalaci na váš telefon, pokud zjistíte, že to není váš šálek čaje, ale pevně věřím, že si hru užijete stejně jako já.

Odkaz ke staženíINZERTNÍ SDĚLENÍ


Redaktorka a studentka, se zájmem o kulturu, sport a psychologii.