touchski

Recenze iOS: Touch Ski 3D

Pokud jste se zrovna vrátili z hor a s láskou vzpomínáte na zimní lyžování, mohla by si tato hra vydobýt místo na vašem chytrém telefonu.

Náročnost a členění hry

Jak už jste z úvodu vyčetli, je tato hra plně věnována lyžování. Hra není nějak extrémně náročná, označila bych ji spíše za odpočinkovou. A to i s ohledem, že obsahuje 7 herních modu, které jsou poměrně hezky propracované.  Základním modem pro začátečníky je ski škola, kde vás naučí vše potřebné, jedná se o klasický tutoriál. Mimo něj zde ale narazíte na herní mody jako závod, slalom, Tight Slalom, Freestyle park, Freestyle jump a Distance Jump.

Ovládání hry

Ovládání mi přijde vzhledem k typu hry lehce neobvyklé, ale na druhou stranou dobře zamýšlené. U hry tohoto typu jsem čekala, že tvůrci využijí polohového senzoru iPhonu, ale nestalo se tomu tak. Aby tvůrci docílili možnosti ovládat každou lyži zvlášť, naprogramovali ovládání pomocí dotyků a směrovaní lyží dvěma prsty.

Celkové shrnutí hry?

Rozhodně to není hra, která by se v mém telefonu měla udržet na věky, přestože se pyšní příčkou v top 25 hrách podle iTunes a podporuje online závody, je to pro mě taková oddychová hra na pár hodin. Za nedostatky bych označila grafiku, která není moc propracovaná, občané chyby ve hře, kvůli kterým musím hru restartovat a rovněž hudbu, která mě upřímně řečeno irituje.

Odkaz ke staženíINZERTNÍ SDĚLENÍ


Redaktorka a studentka, se zájmem o kulturu, sport a psychologii.