Do-not-use-mobile-phone-while-driving

[Recenze] Notification history – Počítadlo notifikací

Možná už se vám také stalo, že jste ani nemohli usnout, protože váš mobil neustále oznamoval nějaké notifikace. Někdo přidal někam komentář, někdo jiný něco lajknul, další vám poslal email… Takové notifikace mohou být pěkně otravné. Naštěstí ale existuje aplikace, která umí zaznamenávat jednotlivá upozornění. Díky tomu potom snadno zjistíte, která aplikace vás otravuje nejvíc. Ale má to i další využití.

Notification history je velmi jednoduchá, ale za to užitečná aplikace. Celé její rozhraní se rozkládá na jediné obrazovce. Zde vidíte seznam jednotlivých aplikací a pod nimi počet notifikací, které přišly od prvního spuštění. Nic víc. Možná vám to přijde jako zbytečnost, ale občas se hodí vědět, například kolik mailů vám přišlo minulý měsíc. Nebo si můžete nechat spočítat notifikace z jednotlivých sociálních sítí a zjistit, jestli jste nejaktivnější na Twitteru, Google+ nebo Facebooku. Můžností využití je spousta. Pokud si rádi vedete statistiky, tahle aplikace je přesně pro vás!

Na závěr upozurním, že před prvním spuštěním je potřeba povolit si tuto aplikaci v nastavení – menu Usnadnění. Je to z toho důvodu, že aplikace bude sbírat data z telefonu a Android se přirozeně brání. Jakmile ji ale zaškrtnete, nic vám nebrání ji začít používat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-appINZERTNÍ SDĚLENÍ


Snaživý pisálek, Milovník Trance, GEEK, Příležitostný meteorolog a Pseudo-Umělec, beznadějně zamilovaný do holandské zpěvačky. • Studious writer, Trance lover, GEEK, Casual meteorologist and Pseudo-Artist, hopelessly in love with a Dutch singer.
Bez komentáře