Brewed in Percolator

[Recenze] Percolator: uvařte si svoje fotky

Příspěvek pro nedělní aplikaci, u jejíhož používání nemusíte přemýšlet, protože je jednoduchá a pobaví vás. Pokud si rádi hrajete s fotkami a líbí se vám abstraktní obrazy, vyzkoušejte Percolator.

Aplikace je jednoduchá, můžete míchat ihned bez toho, aniž byste museli projít úvodním tutorialem a ještě se k němu vracet, protože jste si některé kroky nezapamatovali.

Obrázek si zvolíte buď z fotogalerie a nebo si můžete vyfotit nový. A upravujete. Jako první si vyberte Grind – jde o „rozkouskování“ vaší fotky na různé velikosti, od hrubých až po ty nejjemnější části. Když se v průběhu úprav rozhodnete pro změnu této funkce, kliknete si napravo na modré tlačítko Re-grind, dole se objeví při procesu změny nápis boiling water a pak na vás hned vyskočí změny. V tomto prvním nastavení fotky můžete dál pokračovat na další velikosti a efekty.

Jakmile s nimi budete spokojeni, přecházíte na Brew, tedy něco jako směs. Ta může zahrnovat efekt gelových (takže průhledných) kroužků, barevných nepropustných kruhů, přetisku a dalších, zase s možností rozkliknutí a doladění průhlednosti, dál toho, jak moc chcete, aby šel vidět vlastní obrázek.

Jako poslední variantu máte na výběr Serve – tedy v podstatě doladění fotky co se týká barev, může mít převahu černé, světlých a jemných barev, tónů (sepia, barevné spektrum a spousta dalších, které změní celkovou náladu vašeho výtvoru) a textur. Variant, jak bude vypadat váš výtvor je spousta, tak směle do toho! Percolator jde použít jak na iPhone, tak na iPadu.INZERTNÍ SDĚLENÍ