about-img

[Recenze] Portmonka: slevové karty v telefonu

Portmonka. Staré označení pro peněženku, se kterým se dnes již v podstatě nesetkáte. Nebo … ano, dnes recenzovaná Portmonka rozhodně není peněženka z počátku minulého století, ale jedná se o skutečně zajímavou a novátorskou aplikaci, která vaší peněžence pomůže shodit pár gramů – a to zcela zdarma.

Věrnostní karty. Někteří je sbírají, někteří se jim vyhýbají, ale ve výsledku by je měl každý rád u sebe. A to je právě ten problém – u sebe. Téměř každý z větších řetězců se vám dnes snaží „vnutit“ věrnostní či slevovou kartu a ono ostatně není moc důvodů proč si ji nevzít – tím hlavním je asi fakt, že ten přehršel karet není kam dávat. Aby si člověk bral další peněženku, co? Zde přichází na řadu aplikace Portmonka, která se snaží veškeré naše věrnostní karty shromáždit na jedno místo. To zní fér, ne?

JMY4f33b3_portmonka_hlavni_hneda

Aplikace podporuje skutečně širokou řadu obchodů, kompletní seznam můžete nalézt zde. Pojďme se podívat, jak Portmonka funguje a vypadá.

Po otevření na vás vybafne pěkně udělaný grafický kabátek, který je dobře přehledný, tudíž operace s aplikací je rychlá. V menu se nachází možnost slevových kupónů, novinky a vaše karty. Novinky zahrnují informace ze „světa Portmonky“, položka Slevové kupóny vám odhalí pěknou řádku kupónů, díky kterým můžete získat poměrně zajímavé slevy v podporovaných obchodech a to nejdůležitější na konec – vaše karty. Do aplikace si můžete naskenovat či ručně opsat kód vaší karty a voilà, hotovo. Teď je vyrazit do obchodu, jen o kupičku karet lehčí.

V obchodě poté prodavačce ukážete místo karty telefon s otevřeným kódem, ona se pokusí ho naskenovat a když vše proběhne dobře, můžete si vychutnat vaši slevu. Pokud by se snad skenování nepodařilo – což se bohužel stává poměrně často, neboť skenery v obchodech nejsou někdy schopny naskenovat displej telefonu – nemusíte ihned plašit, kód je stále možné nechat ručně opsat, tudíž vás Portmonka rozhodně nenechá na holičkách!

37d1326e-71c1-4270-a83d-498b8c31a895

Aplikace je zdarma a lze si ji stáhnout do telefonu s operačním systémem Android, iOS či Windows Phone. Jedná se o kousek softwaru, který rozhodně můžeme doporučit.

Hodnocení:
+ Přehledné UI
+ Velice dobrý nápad
+ Zdarma

– Displej telefonu nejde občas naskenovat (to však nelze dávat za chybu samotné aplikaci)
– Podporované obchody nevítají Portmonku vždy nadšeně


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

wpstore

appstoreINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.