simcity

SimCity BuildIt dorazil na Android a iOS!

Už uplynulo hodně vody od doby, kdy jsme psali, že na mobilní zařízení dorazí populární titul SimCity, konkrétně díl BuildIt. Ten se nejprve ohříval v telefonech vybraných jedinců (respektive vybraných zemí) a nyní byl uvolněn celosvětově. Paráda, ne?

Pokud SimCity neznáte, nejlépe ho popíší dvě slova: „budovatelská strategie“. Tento titul patří pravděpodobně mezi nejslavnější zástupce tohoto žánru. A zcela jistě právem. Mobilní verze není portem, ale jedná se o zcela novou hru, která je vyvedena plně ve 3D, tudíž si můžete vaše veledílo prohlížet ze všech možných úhlů.  Hra krom klasických úkonů starosty velkoměsta nabídne i multiplayer, který bezpochyby učiní hru o mnoho zábavnější.

Cenovka byla nastavena proklatě nízko – 0 Kč. A bystří již určitě tuší, že hra nabízí mikrotransakce – a to až do výše $99.99 (ano, skutečně více než 5500 5800 6000 rublů). Stahovat můžete pro Android iOS.


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

appstore

Zdroj: AAINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.