Apple-Recovery-640x250

[Sleva] Black Friday v Apple aneb slevy, slevy, slevy!

Když se po internetu rozneslo, že dnešní pátek je na Apple online store ve znamení slev, mnoho lidí se jistě těšilo, jaká to bude skvělá akce. Ale je opravdu tak skvělá?Pojďte se podívat, jaké slevy vlastně jsou a na co se vztahují, u Applu totiž slevy nejsou, prostě se nekonají. A když už přijdou, všichni jsou nadšeni a čekají, co bude o kolik levnější, ale popravdě není až tak moc o co stát.

V prvé řadě se rozhodně nejedná o slevy na všechny výrobky, pokud jste se tedy těšili na iPhone za nějakou výhodnější cenu, máte smůlu. Nabídka se vztahuje na zboží, které můžete vidět níže na obrázcích.

Na iPadu 2 ušetříte 742,- Kč a na novém  iPadu o 300,- Kč víc v případě výběru základní 16GB verze. Významnější sleva 1502,- Kč se odehrává až při nákupu nejvyšší datové kapacity, která činí 64GB, takže za nový iPad s WiFi zaplatíte 15688,- Kč.

Jako další v řadě jsou iPody nano, touch a touch čtvrté generace. Zde se slevy pohybují v hodnotách 312, 562 a 842,- Kč. V případě MacBooků je sleva jednotná ve výši 2702,- Kč a je jedno, jestli si vyberete model Pro s retina displejem a nebo Air s úhlopříčkou 11′. Pokud tedy toužíte po MacBooku již delší dobu, nyní můžete mít ten nejlevnější za 24288,- Kč. Pak se vyskytuje vhodná otázka, jestli si ale nepořídit iPad se stejnou kapacitou a o „pár“ tisíc levnější. Záleží, co na něm děláte…

Mezi dalším zbožím za výhodnější cenu najdete doplňky jako jsou Smart covery a case pro iPad, tady je hodně poznat sleva na kožené variantě, která cenu tlačí dolů o 482,- Kč a popravdě, jako jediná se mi zdá, že k něčemu je. Ve slevách dál najdete sluchátka, bezdrátové doplňky typu Wireless Keyboard, Magic Trackpad a Magic Mouse (všechny mají 252,- Kč dolů) a dále základnové stanice a zálohu Time capsule.

Tak jak se slevy líbí vám? Vybrali jste něco za lepší cenu? Dejte nám vědět!INZERTNÍ SDĚLENÍ