game-of-thrones-season-4

Titul Game of Thrones zavítal do Google Play

Téměř s jistotou mohu říci, že populární sérii Game Of Thrones zná asi každý. Nemusíme tento fantasy seriál zrovna milovat, ale minimálně jednou o něm každý slyšel. A pokud se řadíte mezi velmi početnou skupinku fanoušků, určitě si nemůžete nechat ujít dnešní novinku – studio Telltale Games vydalo Game Of Thrones i pro Android!

Studio Telltale Games je na poli mobilních her známé hlavně díky povedenému titulu Walking Dead. Hra využívá podobného principu jako u předešlých titulů, každá vaše rozhodnutí tedy ovlivňují děj a je dobré se tedy pořádně rozmyslet, co hodláte udělat.  Příběhová linka je inspirována seriálem (založeným na knížce) a vzpomínky na televizní protějšek vám mimo jiné připomenou i dobře známé hlasy skutečných herců či povedená grafická stránka.

Zatím byla uvolněna první epizoda, která je zpoplatněna – cenovka je nastavena na 110 Kč, což jsou peníze, které milovník Game of Thrones s radostí ponechá za takto kvalitní hru. Nemám snad pravdu? 😉


logo-app
App Name
Developer
Free   
pulsante-google-play-store
pulsante-appbrain
qrcode-app

Zdroj: AAINZERTNÍ SDĚLENÍ


Geek tělem i duší. Mám rád mobily, počítače a gadgety. Rád hraji hry a snažím se, abych je mohl vytvářet. :) Vše má svá pro a proti, pak už záleží pouze na prioritách.